کاشی وسرامیک خاتم اردکان | معرفی محصولات خاتم اردکان

کاشی وسرامیک خاتم اردکان | معرفی محصولات خاتم اردکان

کاشی وسرامیک خاتم اردکان

کاشی وسرامیک خاتم اردکان

کاشی وسرامیک خاتم اردکان

شرکت صنایع کاشی وسرامیک خاتم اردکان تولید کننده انواع سرامیک کف در سایزهای مختلف در سال ۱۳۸۴با هدف بهبود و ارتقاء سطح کیفیت صنعت سرامیک کشور به در زمینی به مساحت ۱۲۲۰۰۰متر مربع به بهره برداری رسید این شرکت با تولید سالیانه ۳۰۰۰۰۰۰متر مربع کاشی لعابدار زمینه اشتغال ۱۵۰نفر را در سه شیفت کاری فراهم آورده است. ماشین آلات شرکت از جدید ترین نوع تکنولوژی و توان تولید بالا برخوردار بوده که در نتیجه امکان تولید هر نوع طرح کاشی را به هر میزان منوط به تطابق با ظرفیت در دسترس، بنا به سفارش مشتری دارد.

شرکت کاشی و سرامیک خاتم اردکان دارای دستگاه های پیشرفته ای است که توانایی در تولید انواع کاشی کف را دارا می باشد . افزایش و تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی و دستیابی به کیفیت برتر در جهت کسب رضایت مشتریان و حمایت از حقوق مصرف کنندگان از جمله اهداف شرکت کاشی وسرامیک خاتم اردکان  بوده امید است با یاری خداوند متعال و تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت کاشی وسرامیک خاتم اردکان به این مهم دست یافته و نقش مهمی در رشد اقتصادی و اعتلای فرهنگی جامعه خود ایفا نماییم.

کاشی وسرامیک خاتم اردکان

شماعزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع اخرین طرح هاوموجودی های انبار واطلاع ازلیست قیمت ودریافت مشاوره رایگان وانتخابی صحیح ودرست باهمکاران مادرواحدفروش تماس حاصل نمایید.


♥خوش نامی اتفاقی نیست…♥


گروه کاشی وسرامیک اقبال میتواند درانتخاب هرچه بهترودقیق ترشما ،باکارشناسان مجرب وآموزش دیده ،پس ازگذشت چندین سال تجربه به شما عزیزان درخرید محصولات کاشی وسرامیک ازهرکارخانه ای درانواع طرح ورنگ با مناسب تریت قیمتهای باورنکردنی کمک کنند…..

راه های ارتباطی مشتریان با بازرگانی اقبال

واحد فروش:  ۰۳۵۳۲۳۴۹۱۰۴  –   ۰۳۵۳۲۳۴۹۱۰۵

واحد حسابداري:   ۰۳۵۳۲۳۴۹۳۰۴

فکس:  ۰۳۵۳۲۳۳۷۱۴۸

شماره همراه:  ۰۹۱۳۳۵۰۳۴۰۴

 ارتباط از تلگرام:  ۰۹۳۰۸۲۱۸۹۸۹


♥بهترینها شایسته بهترینهاست

ازحسن انتخاب شما ممنونیم

گروه کاشی وسرامیک اقبال♥

گروه کاشی وسرامیک اقبال

 

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید

Toggle This