معرفی شرکت ها

کاشی باستان میبد

شرکت کاشی باستان میبد در جهت نیل به اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسیر خودکفایی و استقلال کشور به منظور تولید سالیانه 6 ملیون متر مکعب کاشی کف و دیوار در فاز اول در اسفند ماه 1381 تأسیس گردید. این شرکت توانست در بکارگیری شیوه های نوین مدیریت و نیروهای مجرب و دلسوز استعدادها وتوانمندی های منطقه را در خود متجلی و اولین محصولات تولیدی خود را در شهریور ماه 1383به بازار مصرف عرضه نماید. این ‌پروژه در زمینی به وسعت 160000متر مربع و زیربنایی به مساحت 23000 متر مربع احداث گردید ودرآن از مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات تولید کاشی بهره گرفته شده است. عمده مواد اولیه تولیدات از محل منابع غنی کشور تأمین می گردد وتوانایی تولید کاشی کف و دیوار را در طرح ها و رنگ ها و ابعاد مختلف دارا می باشد. شرکت کاشی باستان میبد موفق به اخذ علامت استاندارد ملی ایران و گواهنامه تایید سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد IS0 9001-2000 از شرکت UTF CERTآلمان گردیده است

مشاهده محصولات باستان

imgimg

 

کاشی پارسیان میبد

شركت كاشي پارسيان سرام ميبد در جهت نيل به اهداف مقدس جمهوري اسلامي ايران در مسير خودكفايي و استقلال كشور و به منظور توليد ساليانه 8000000 متر مربع انواع كاشي كف با بكارگيري شيوه هاي نوين مديريت و نيروهاي مجرب و دلسوز، استعدادها و توانمندي هاي موجود منطقه را در خود متجلي و اولين محصولات خود را در ديماه 1389 به بازار مصرف عرضه نمود . اين پروژه در زميني به وسعت 190000متر مربع ودر زيربنايي به مساحت 28000 متر مربع قرارداد و در آن از مدرنترين ماشين آلات و تجهيزات توليد كاشي بهره گرفته شده است.
عمده مواد اوليه توليدات از محل منابع غني داخل كشور تأمين ميگردد و توانايي توليد كاشي كف در طرح ها، رنگها وابعاد مختلف و متنوع را دارا ميباشد . شركت كاشي پارسيان سرام ميبد موفق به اخذ علامت استاندارد ملي ايران و گواهي تاييد سيستم مديريت كيفيت مبتني بر استاندارد 14001 – 9001 ISO – 18001- OHSAS از شركت SGS و استاندارد CE اروپا گرديده است . اميد است اين شركت همچون گذشته نيازهاي مشتريان خود را به انواع محصولات با سايز و طرح هاي مختلف مرتفع نمايد .
ظرفیت تولید: 9 میلیون متر مربع در سال

نوع تواید: کاشی های کف سرامیکی

تولیدات فعلی: طرح های مختلف در رنگهای متنوع از کاشی های کف سرامیکی

ابعاد تولیدات در حال حاظر: 60*30 و 80*40 وبه زودی ابعاد 90*30 و 60*60 با امکانات مولتی سایز و رکتیفای محصولات و چاپ دیجیتال

مشاهده محصولات باستان

imgimg

 

کاشی عمارت میبد

ظرفیت تولید: 8 میلیون متر مربع در سال

نوع تولید: کاشی های دیوار سرامیکی

تولیدات فعلی: طرح های مختلف در رنگ های متنوع از کاشی های دیوار سرامیکی

ابعاد تولیدات در حال حاضر: 50*25, 40*25 و به زودی ابعاد 60*20 و 60*30

با امکانات مولتی سایز و رکتیفای محصولات و چاپ دیجیتال

مشاهده محصولات عمارت

imgimg

 

کاشی نفیس میبد

ظرفیت تولید: 5میلیون متر مربع در سال

نوع تولید: کاشی های کف سرامیکی

تولیدات فعلی: طرح های مختلف در رنگ های متنوع از کاشی های کف سرامیکی

ابعاد تولیدات در حال حاضر: 40*40, 60*30, 60*60, 80*40 و به زودی ابعاد 90*30 و 90*60

با امکانات مولتی سایز و رکتیفای محصولات و چاپ دیجیتال

مشاهده محصولات نفیس

imgimg

 

کاشی ارگ میبد

ظرفیت تولید: 9 میلیون متر مربع در سال

نوع تولید: انواع کاشی های پرسلانی قابل استفاده در کف ، دیوار نمای ساختمانها و فضاهای خارجی ساختمان

تولیدات فعلی: این شرکت مجهز به تکنولوژی چاپ دیجیتال جهت تولید کاشی در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد

این کارخانه مجهز به امکانات مولتی سایز رکتیفای محصولات می باشد. امکانات چاپ دیجیتال و تولید کاشی های گرانیتی در افکتهای مختلف نیز در این کارخانه فراهم می باشد.

مشاهده محصولات ارگ

imgimg

 

کاشی خاتم اردکان

شرکت صنایع کاشی خاتم اردکان توليد كننده انواع سرامیک کف در سايزهاي مختلف در سال 1384با هدف بهبود و ارتقاء سطح كيفيت صنعت سراميك كشور به در زميني به مساحت 122000متر مربع به بهره برداري رسيد اين شركت با توليد ساليانه 3000000متر مربع كاشي لعابدار زمينه اشتغال 150نفر را در سه شيفت كاري فراهم آورده است. ماشین آلات شرکت از جدید ترین نوع تکنولوژي و توان تولید بالا برخوردار بوده که در نتیجه امکان تولید هر نوع طرح کاشی را به هر میزان منوط به تطابق با ظرفیت در دسترس، بنا به سفارش مشتری دارد. شرکت کاشی خاتم اردکان دارای دستگاه های پیشرفته ای است که توانایی در تولید انواع کاشی کف را دارا می باشد . افزايش و تنوع بخشيدن به محصولات توليدي و دستيابي به كيفيت برتر در جهت كسب رضايت مشتريان و حمايت از حقوق مصرف كنندگان از جمله اهداف شركت بوده اميد است با ياري خداوند متعال و تلاش شبانه روزي كاركنان شركت به اين مهم دست يافته و نقش مهمي در رشد اقتصادي و اعتلاي فرهنگي جامعه خود ايفا نماييم.

مشاهده محصولات خاتم اردکان

imgimg

 

کاشی صدیق آباده

مجتمع بزرگ کارخانجات کاشی و سرامیک صدیق سرام آباده در زمینی به مساحت 17 هکتار و با زیربنای 60000 مترمربع و با صرف بیش از 700 میلیارد ریال اعتبار که 18 میلیون یورو آن سرمایه گذاری ارزی و 400 میلیارد ریال سرمایه گذاری ریالی بود، در کیلومتر 10 جاده آباده اصفهان ساخته شده است. این مجتمع ظرفیت تولید 14 میلیون مترمربع کاشی کف و دیوار در سال را دارد و برای 550 نفر بطور مستقیم اشتغال زایی کرده است.
شایان ذکر است فاز اول این مجتمع تولیدی در سال 1389 و با تولید 7.000.000 مترمربع در سال و فاز دوم نیز آماده راه اندازی با تولید 7.000.000 مترمربع در سال می باشد که در مجموع با 14.000.000 مترمربع در سال یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سرامیک در کشور می باشد و راه اندازی فازهای بعدی در دستور کار مسئولین شرکت می باشد.
با توجه به روند رو به گسترش صادرات محصولات غیرنفتی کشورمان ایران، مجتمع بزرگ کارخانجات کاشی و سرامیک صدیق سرام آباده نیز در حال توسعه فعالیتهای تجاری خود در بازارهای خارجی است.
این شرکت با هدف کمک به صادرات کاشی و سرامیک کشور، حجم قابل قبولی انواع کاشی دیوار و کاشی کف به کشورهای مختلف صادر خواهد کرد. تاریخچه ارزشمند ساخت کاشی در ایران، درک نیازهای مخاطبین و مشتریان خارجی، داشتن استانداردهای قابل قبول و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به مشتریان مهم ترین دلیل توفیق مجتمع بزرگ کارخانجات کاشی و سرامیک صدیق سرام آباده در صادرات کاشی و سرامیک تولید شده به بازارهای خارجی خواهد بود.
مجتمع بزرگ کارخانجات کاشی و سرامیک صدیق سرام آباده علاوه بر تمرکز روی صادرات کاشی و سرامیک به کشورهای حاشیه خلیج فارس و همسایه درصدد توسعه فعالیتهای تجاری و صادراتی خود در بازارهای اروپا هم نیز می باشد.

مشاهده محصولات صدیق آباده 

imgimg

 

کاشی کیمیا سرام میبد

شرکت کاشی کیمیا سرام میبد در سال 1381 در زمینی به مساحت 400000 متر مربع و با سالن تولیدی به مساحت 35000 متر مربع در کیلومتر 14 جاده میبد یزد جنب شهرک صنعتی جهان آباد میبد، تاسیس گردیده است.

ظرفیت اسمی این شرکت تولید سالانه هفت میلیون متر مربع سرامیک کف و کاشی دیوار بوده،که در سال 1388 به ظرفیت اسمی خود دست یافته و از آن تاریخ به بعد با حداکثر توان خود در حال تولید محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای روز دنیا در طرح ها و رنگ هایی متنوع می باشد.

شایان ذکر است که 40 درصد از محصولات این شرکت به کشورهایی نظیر عراق، افغانستان و … صادر می گردد و برند این شرکت یکی از معتبرترین برندهای بازارهای داخلی و کشورهای منطقه می باشد.

شرکت کاشی کیمیا سرام میبد با اشتغالزایی برای بیش از 400 نفر به صورت مستقیم و بیش از 2000 نفر به صورت غیر مستقیم یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده کاشی و سرامیک کشور می باشد.

مشاهده محصولات کیمیا سرام میبد

imgimg

 

کاشی گلچین میبد

امروز کاشی گلچین افتخار دارد بعنوان بزرگترین تامین کننده نیازهای اساسی صنعت ساختمان ضمن حفظ اقتدار سالهای دورتر چشم انداز روشن تری را پیش روی مشتریان خود ترسیم نماید.

مشاهده محصولات گلچین میبد

imgimg

 

کاشی گلسرام اردکان

شرکت کاشي گلسرام اردکان در بهمن ماه سال 1381 در شهرستان اردکان ، نگين کوير ايران ، در زميني به مساحت 210,000 متر مربع احداث شد و فاز اول آن در بهمن ماه 1386 با دو خط توليد به بهره برداري رسيد. به یاری ايزد منان و به همت و تلاش شبانه روزي و بي دريغ کليه پرسنل ، در حال حاضر این شرکت با مجموع هشت خط تولید دیجیتال شامل سایزهای 50*50 ، 90*30 ، 60*60 ، 60*30 ، 25*25 و 80*25 50*25 ، 60*30 ، 50*30 و 60*25 می باشد و هم اکنون اين شرکت ظرفيت توليد سالانه 3 ميليون متر مربع کاشي در طرحها ، رنگها و ابعاد مختلف و تولید روزانه 18000 متر کاشی دیوار و 22000 متر کاشی کف را دارد . شرکت گلسرام با بهره گيري از مديران و پرسنل مجرب و نيز استفاده از فن آوري روز دنيا و مواد مرغوب توانسته موفقيت شايان توجهي را در عرصه بازارهاي داخلي و بين اللملي کسب نمايد. اميد است با استفاده از نظرات و پيشنهادات مشتريان و کليه صاحبنظران محترم گامي در جهت توسعه و بهبود محصولات اين شرکت برداريم و خدمتي هر چند ناچيز را به ميهن و ملت شريف خويش عرضه داريم .

مشاهده محصولات گلسرام اردکان

imgimg

 

کاشی ماهان سرام میبد

شرکت کاشی ماهان سرام در جهت نیل به اهداف عالی و مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران در مسیر استقلال و خودکفایی به منظور تولید سالیانه ۵۰۰۰۰۰۰ متر مربع انواع کاشی کف در فاز اول در آذرماه ۱۳۸۹ تاسیس گردید.
این شرکت توانست علی رغم تحریم های تحمیلی از سوی دشمنان جمهوری اسلامی و محدودیت واردات ، با بکارگیری شیوه های نوین مدیریت و نیروهای مجرب و دلسوز و متعهد ، استعدادها و توانمندیهای موجود منطقه را در خود متجلی و اولین محصولات خود را در تیرماه ۱۳۹۱ به بازار مصرف عرضه نماید.
این پروژه در زمینی به مساحت ۱۳۰۰۰۰ متر مربع و در زیربنایی به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع احداث گردید و در آن از مدرنترین ماشین آلات و تجهیزات روز اروپا بهره گرفته شده است.
عمده مواد اولیه تولیدات از محل منابع غنی داخل کشور تامین میگردد و توانایی تولید کاشی کف در انواع طرحها ، رنگ ها و ابعاد گوناگون و متنوع را دارا میباشد.
شرکت کاشی ماهان سرام در کمترین زمان موفق به اخذ علامت استاندارد ملی ایران و همچنین استاندارد اتحادیه اروپا CE گردیده است. در حال حاضر دارنده گواهینامه های تایید سیستم یکپارچه مدیریت مبتنی بر استانداردهای ISO 9001:2008 , ISO 1401:2004 ، OHSAS 18001:2007 میباشد.

مشاهده محصولات ماهان سرام میبد

imgimg

 

کاشی مجتمع میبد

مجتمع کاشی ميبد در سال 1362 در ميبد – جايگاه هنر و تمدن – و در کنار شهر زيبا و تاريخي يزد با ظرفيت 5/1 ميليون متر مربع به بهره برداری رسيد. توليد کاشی های ديوار تک پخت و کاشی های کف در طرح ها و اندازه های متفاوت و استفاده از بهترين مواد اوليه و فناوری پيشرفته سبب شد تا موقعيت هاي عديده اي نصيب اين گروه شود و در نتيجه طرح هاي توسعه اين شركت نيز يكي پس از ديگري اجرا گردد. اكنون مجتمع كاشي ميبد با توليد ساليانه 9 ميليون متر مربع كاشي كف و ديوار يكي از معروفترين و بزرگترين توليد كنندگان كاشي در ايران است كه با داشتن پشتوانه اي از متخصصين تحصيل كرده و پرسنل كار آزموده راههاي ترقي و تعالي را به سرعت طي مي كند.

مشاهده محصولات مجتمع میبدimgimg

 

کاشی نوین سرام تفت

شرکت کاشی نوین سرام یزد در تابستان 1382 تاسیس و در پاییز 1388 با تغییر مدیریت ضمن فعالیت گسترده عمرانی نسبت به انتخاب و خرید ماشین آلات و تجهیزات تولید اقدام نمود.این شرکت در بهار 1390 توسط کارشناسان و متخصصان داخلی و با همکاری متخصص خارجی مورد بهره برداری قرار گرفته است.کارخانه در منطقه صنعتی سفید کوه شهرستان تفت و در زمینی به مساحت 72 هکتارو با زیربنای 37000 مترمربع احداث گردیده است.این شرکت با بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا قادر است انواع کاشی های کف و دیوار را در ابعاد 20*20 تا 140*70 سانتیمتر تولید نماید.محصولات این شرکت با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب داخلی و خارجی تولید میگردند که البته مواد داخلی سهم عمده آن را تشکیل می دهد.

مدیران شرکت از آغاز ، طرح ریزی سیستم مدیریت را براساس الگوهای نوین مدیریتی پایه گذاری نموده اند.تا اثربخشی کامل در کلیه فعالیت ها حاصل گردد. در این راستا مدیران شرکت خود را متهد می دانند تا با رعایت کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه ،سیستم سازمانی شرکت را متعالی سازند.

درحال حاضر شرکت کاشی نوین سرام یزد،با ظرفیت نامی پنج میلیون مترمربع درسال و با دارا بودن 242 نفر پرسنل و ماشین آلات مدرن، هدف اساسی خود را تولید بهتر و جلب رضایت مشتریان قرار داده و قصد دارد با خلق مزیت های رقابتی ،سهم خود را در بازارهای رقابتی و فشرده داخل و خارج از کشور،حفظ و بلکه افزایش دهد.

مشاهده محصولات نوین سرام تفت

imgimg

 

Toggle This