کیمیا سرام _kimia ceram tile_کارخانه کاشی کیمیا سرام میبد_کاشی کیمیا سرام_شرکت کاشی کیمیا سرام

کاشی کیمیا سرام | کاشی و سرامیک کیمیا سرام میبد

کاشی کیمیاسرام,كاشي كيميا سرام

کاشی سرامیک کیمیا سرام

 درباره شرکت کاشی کیمیا سرام

شرکت کاشی کیمیا سرام میبد در سال 1381 در زمینی به مساحت 400000 متر مربع و با سالن تولیدی به مساحت 35000 متر مربع در کیلومتر 14 جاده میبد یزد جنب شهرک صنعتی جهان آباد میبد، تاسیس گردیده است.

ظرفیت اسمی این شرکت تولید سالانه هفت میلیون متر مربع سرامیک کف و کاشی دیوار بوده،که در سال 1388 به ظرفیت اسمی خود دست یافته و از آن تاریخ به بعد با حداکثر توان خود در حال تولید محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای روز دنیا در طرح ها و رنگ هایی متنوع می باشد.

شایان ذکر است که 40 درصد از محصولات این شرکت به کشورهایی نظیر عراق، افغانستان و … صادر می گردد و برند این شرکت یکی از معتبرترین برندهای بازارهای داخلی و کشورهای منطقه می باشد.

کارخانه کاشی و سرامیک کیمیا سرام با اشتغالزایی برای بیش از 400 نفر به صورت مستقیم و بیش از 2000 نفر به صورت غیر مستقیم یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده کاشی و سرامیک کشور می باشد.

.

محصولات کاشی کیمیاسرام,کارخانه کاشی کیمیاسرام میبد,سایت کاشی کیمیا سرام,کاشی وسرامیک کیمیا سرام میبد,موجودی کاشی کیمیا سرام,موجودی کاشی کیمیا سرام میبد

قیمت کاشی کیمیا سرام میبد,لیست قیمت کارخانه کاشی کیمیا سرام,کیمیا,کیمیا سرام,کاشی کیمیا سرام,شرکت کاشی کیمیا,شرکت کاشی کیمیا سرام,قیمت کاشی کیمیا سرام,قیمت کاشی کیمیا

لیست موجودی کیمیا سرام

روزانه در وبسایت و کانال تلگرام کاشی ما لیست موجودی سرامیک کیمیا سرام قرار می گیرد . که می توانید را از این محل دانلود نمایید.

مشاهده محصولات کیمیا سرام

سایت کاشی کیمیا سرام با بهره گیری از جدید ترین و پیشرفته ترین متدهای تولید، و استفاده از مجهزترین تجهیزات تولید کاشی و سرامیک روز دنیا است

و استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهره گیری از تجارب کادر تولید و اداری مجرب، از همان ابتدای راه، خود را به عنوان یکی از شرکت های موفق و معتبر در صنعت کاشی و سرامیک کشور معرفی نمود

کاتالوگ محصولات کیمیا سرام

نمونه کاتالوگ کاشی , برای مشاهده کاتالوگ محصولات کیمیا سراماز این محل دانلود نمایید.

 لیست قیمت کیمیا سرام

روزانه در وبسایت و کانال تلگرام کاشی ما لیست قیمت سرامیک کیمیا سرامقرار می گیرد . که می توانید لیست قیمت کاشی کیمیا سرام یزد را از این محل دانلود نمایید.

Toggle This