کاشی سیمین ابرکوه|طرح های کاشی سیمین ابرکوه

کاشی سیمین ابرکوه|طرح های کاشی سیمین ابرکوه

افتتاح کارخانه کاشی و سرامیک سیمین ابرکوه

کاشی سیمین ابرکوه

در ایام چهلمین ساگرد پیروزی انقلاب اسلامی واحدهای تولیدی زیادی در استان های مختلف در سراسر ایران به بهره برداری رسیده است که کارخانه کاشی سیمین ابرکوه می تواند یکی ازآنهاباشد..بخش مهمی از نیاز جوانان آن استان ها را در زمینه اشتغال برطرف نماید. صنعت کاشی و سرامیک به عنوان یکی از صنایع پیشرو در ایران شناخته می شود که با رشد چشمگیری در سطح جهان رو به رو بوده است. ایران امروزه به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان کاشی، سرامیک و پرسلان توانسته است در بازارهای جهانی جایگاه خود را در این عرصه بازیابد.

کاشی وسرامیک سیمین

در همین راستا کارخانه کاشی و سرامیک سیمین ابرکوه با سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت ۲۵ هکتار، ظرفیت تولید ‌چهار میلیون مترمربع كاشي و سراميك در سال، با امکان ایجاد اشتغال برای ۱۵۰ نفر از جمله پروژه‌هایی بود که طی ایام دهه فجر در استان یزد مورد افتتاح مسئولان قرار گرفت.
استان یزد به عنوان مهمترین قطب صنعت کاشی سازی ایران شناخته می شود و کارخانه تولیدی کاشی و سرامیک زیادی در این استان دایر می باشد. شهرستان اَبَرکوه نیز به عنوان یکی از شهرستان‌های استان یزد در مسیر یزد – شیراز و در ۳۰ کیلومتری مرز استان فارس قرار گرفته است.
شماعزیزان همه روزه میتوانید لیست موجودی کاشی وسرامیک سیمین ابرکوه راازاینجامشاهده کنید.


شماعزیزان همه روزه میتوانیدلیست موجودی وطرح های مختلف کاشی وسرامیک راازاینجامشاهده کنید
شماعزیزان همه روزه میتوانیدبرای کسب اطلاعات بیشترو انتخابی بهترودریافت مشاوره رایگان باهمکاران مادرواحدفروش تماس حاصل نمائید.
خوش نامی اتفاقی نیست

گروه کاشی وسرامیک اقبال
در تماس باشید

راه های ارتباطی مشتریان با بازرگانی اقبال

واحد فروش:  ۰۳۵۳۲۳۴۹۱۰۴  –   ۰۳۵۳۲۳۴۹۱۰۵

واحد حسابداري:   ۰۳۵۳۲۳۴۹۳۰۴

فکس:  ۰۳۵۳۲۳۳۷۱۴۸

شماره همراه:  ۰۹۱۳۳۵۰۳۴۰۴

 ارتباط از تلگرام:  ۰۹۳۰۸۲۱۸۹۸۹

کانال اصلی بازرگانی اقبال : https://tlgrm.in/eghbaltile

گروه کاشی وسرامیک اقبال

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید

Toggle This