کاشی تبریز اطلس | طرح اطلس کاشی تبریز

کاشی تبریز اطلس | طرح اطلس کاشی تبریز

 

کاشی تبریزاطلس

کاشی تبریزاطلس محصول تولیدی کارخانه کاشی تبریز است .و در زمینی به مساحت ۲۰۰/۰۰۰ متر مربع احداث و از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را آغاز نموده است و ظرفیت اولیه این شرکت کاشی تبریزاطلس ۱/۵ میلیون متر مربع در سال در تولید انواع کاشی دیواری تبریز بود که طی ۲ سال اخیر و با مطالعات دقیق فنی بر روی ماشین آلات و همچنین بازار مصرف در مورد طرح‌ها و ابعادی که مصرف کننده نهایی به آن توجه دارد، پروژه ‌های نوسازی و افزایش ظرفیت در بخش کاشی دیواری و ایجاد یک واحد مستقل و جدید در بخش کاشی کف را به اجرا گذاشت.

هم اکنون شرکت کاشی و سرامیک تبریز با ظرفیت سالانه ۲/۵ میلیون متر مربع کاشی دیواری و ۳ میلیون متر مربع کاشی کف در حال فعالیت می‌باشد. از آنجایی که کیفیت، مهمترین عامل تصاحب بازارهای مصرف است، لذا جهت دستیابی به این امر مهم، با استفاده از تکنولوژی نوین جهانی و بهترین مواد اولیه و پرسنل مخصوص و مجرب، بر این باوریم که باید بهترین را تولید و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهیم. از این رو، کاشی تبریزاطلس  طی سال‌های اخیر توانسته علاوه بر دریافت نشان‌های استاندارد ملی و ایزو ۲۰۰۰-۹۰۰۱ از طریق سازمان‌های بین‌المللی نیز مورد تشویق قرار گیرد.

کاشی اطلس تبریز, اطللس , کاشیی تبریز , کاشی و سرامیک تبریز , طرح اطلس کاشی تبریز

کاشی اطلس تبریز

طرح اطلس ،کاشی تبریز

طرح اطلس فلسفه طراحی الهام گرفته شده از طبیعت بوده و به همین دلیل سعی شده از رنگ ها و طرح های طبیعی استفاده شود. فضایی آرام و غرق در سکوت، حسی با طراوت و دوست داشتنی، مانند زمانی که رو پارچه اطلسی دست می‌کشی و به رویاها یت می‌اندیشی. طرح اطلس طرحی رویا گونه با نسیم خنک رنگ‌های سرد.

کاشی تبریزاطلس

کاشی تبریزاطلس

کاشی تبریز

کاشی تبریزاطلسکاشی تبریزاطلس کاشی تبریزاطلس خوش نامی اتفاقی نیست کاشی تبریزاطلسکاشی تبریز اطلس

کاشی تبریزاطلسگروه کاشی وسرامیک اقبالکاشی تبریزاطلسکاشی تبریزاطلس لیست موجودی کارخانه کاشی وسرامیک تبریز کاشی تبریزاطلس

شماعزیزان همه روزه میتوانید لیست موجودی کاشی وسرامیک تبریزراازاینجامشاهده کنید…
کاشی تبریزاطلس  لیست قیمت کارخانه کاشی وسرامیک تبریز کاشی تبریزاطلس

شماعزیزان همه روزه میتوانید لیست قیمت های کاشی وسرامیک تبریزراازاینجا مشاهده کنید…کاشی تبریزاطلسصفحه تماس باما ودریافت مشاوره رایگانکاشی تبریزاطلس

شماعزیزان همه روزه میتوانید برای اطلاع ازقیمت وموجودی کاشی وسرامیک تبریزوهمچنین برای دریافت مشاوره رایگان ازاینجا ارتباط برقرارکنید…کاشی تبریزاطلس برای اطلاع از قیمت،  دیدن دیگر نمونه‌های کاشی و سرامیک ودریافت مشاوره رایگان میتوانیداز این طریق با همکاران ما در واحد فروش ارتباط برقرار کنید……بامادرتماس باشیدکاشی تبریزاطلسراه های ارتباطی مشتریان با بازرگانی اقبال

کانال تلگرامی ما: tlgrm.in/eghbaltile

واحد فروش:  ۰۳۵۳۲۳۴۹۱۰۴  –   ۰۳۵۳۲۳۴۹۱۰۵

واحد حسابداري:   ۰۳۵۳۲۳۴۹۳۰۴

فکس:  ۰۳۵۳۲۳۳۷۱۴۸

شماره همراه:  ۰۹۱۳۳۵۰۳۴۰۴

 ارتباط از تلگرام:  ۰۹۳۰۸۲۱۸۹۸۹

گروه کاشی وسرامیک اقبال

 

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید

Toggle This