کاشی آشپزخانه | انتخاب کاشی و سرامیک آشپزخانه

کاشی آشپزخانه | انتخاب کاشی و سرامیک آشپزخانه

کاشی آشپزخانه در اغلب موارد بیشترین توجهات را به خود جلب می کند چرا که آشپزخانه قلب ساختمان عنوان شده است و یکی از پر رفت و آمدترین قسمت های خانه به ویژه برای خانم هاست. خانم ها ساعت های زیادی را در آشپزخانه سپری می کنند و به دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای می دهند ما در این بخش می خواهیم تا در گروه کاشی و سرامیک اقبال شما را برای انتخاب کاشی و سرامیک آشپزخانه بیشتر و بهتر راهنمایی کنیم.

آشپزخانه

محیط آشپزخانه به چند قسمت تقسیم می شود: کف آشپزخانه، کابینت ها، بین کابینت ها و پشت کابینت ها

کاشی کف آشپزخانه

مقاومت و استحکام کاشی کف آشپزخانه اهمیت بالایی دارد پیشنهاد ما در گروه کاشی و سرامیک اقبال برای کف آشپزخانه توجه به مقاومت سرامیک استفاده شده در کف آشپزخانه می باشد.

نکته بعدی که در مورد کاشی و سرامیک کف آشپزخانه می‌خواهیم به آن اشاره کنیم مقاومت آن در برابر لغزش است با توجه به این که رفت و آمد در آشپزخانه بالاست سر خوردن می‌تواند عواقب ناگواری را به همراه داشته باشد بنابراین توجه به این نکته بسیار الزامی است که سرامیک کف آشپزخانه دارای مقاومت خوبی در مقابل لغزش و سر خوردن داشته باشد.

و اما آخرین نکته در مورد سرامیک کف آشپزخانه مسئله رنگ آن می باشد همانطور که می دانید سرامیک های روشن زودتر آلودگی و کثیفی را نشان می دهند بنابراین اگر مایل نیستید که هر روز نسبت به نظافت کف آشپزخانه خود اقدام کنید پیشنهاد می شود از رنگ های تیره استفاده کنید.

گروه کاشی و سرامیک اقبال پیشنهاد می کند: برای پوشش آشپزخانه فرش بهتر است یا سرامیک؟

کاشی بین کابینتی آشپزخانه

کاشی بین کابینتی یکی از تاثیرگذارترین بخش‌های آشپزخانه برای تمایز، تفاوت و زیبایی آشپزخانه شماست اصلا لازم نیست که کاشی بین کابینتی با سایر بخش ها یکسان باشد.

پیشنهاد ما در گروه کاشی و سرامیک اقبال این است که طرح کاشی بین کابینتی که مایل به استفاده از آن هستید با تم اصلی آشپزخانه شما هماهنگ باشد کاشی بین کابینتی باید ارتباط مناسبی با کابینت ها نیز برقرار کند بنابراین پیشنهاد می شود قبل از انتخاب طرح کاشی از کابینتی که می خواهید در آشپزخانه استفاده کنید مطلع باشید و رنگ و طرح آن را بدانید. نکته بعدی در مورد کاشی های بین کابینتی نوع لعاب کاشی می باشد پیشنهاد ما در گروه کاشی و سرامیک اقبال برای آشپزخانه استفاده از لعاب های ترانس و یا شیشه ای هستند کاشی هایی که با لعاب های ترانس یا شیشه ای پوشیده می شوند بهتر تمیز می شوند و کمتر آلودگی را به خود جذب می کنند.

کاشی پشت کابینتی آشپزخانه

کاشی پشت کابینتی تقریبا دیده نمی شود بنابراین نگران طرح و رنگ آن نباشید ولی کاشی پشت کابینتی باید دارای استحکام کافی باشد چرا که کابینت‌ها به آن متصل می شوند اگر شما از آن جمله افرادی هستید که در بحث هزینه‌ها مدیریت خوبی دارید پیشنهاد می شود در این قسمت از کاشی های ارزان قیمت استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

گروه کاشی و سرامیک اقبال
برچسب ها
اشتراک گذاری
Toggle This