کارخانه کاشی وسرامیک یاقوت|کاشی یاقوت

کارخانه کاشی وسرامیک یاقوت|کاشی یاقوت

کاشی یاقوت میبد

کارخانه کاشی یاقوت با الطاف الهی ، بهره گیری از دانش و توان متخصصان ایران عزیزمان و تجهیز خط تولید خود با بهترین و پیشرفته ترین ماشین آلات با هدف جلب رضایت مصرف کنندگان به تولید کاشی دو پخت دیوار با بالاترین سطح کیفی و تنوع در طرح و ابعاد پرداخته است. این مجموعه به خود می بالد که با تلاش جوانان این خطه همسو با شعار طرحی به سبک فردا توانسته است محصولات متنوع و چشم نوازی را روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید.

کاشی وسرامیک یاقوت

 

کارخانه کاشی یاقوت دارای انواع و اقسام طرح های متنوع است. در هنگام خرید باید دقت شود که برای چه مکانی کاشی می خواهید و بر آن اساس محصول باکیفیت انتخاب کنید.کاشی بدنه و دیوار یاقوت را می توان با قیمت نسبتا مناسب از بین لیست محصولات کاشی و سرامیک انتخاب نمود.
کاشی و سرامیک هایی که برای دیوار تولید می شوند دارای علامت مخصوصی در کاتالوگ ها هستند و اصولا کاشی دیوار را با علامت دست مشخص می کنند.
کارخانه یاقوت نیز در کاتالوگ محصولات خود این وجه تمایز را رعایت کرده تا مشتریان بتوانند به راحتی محصول مورد نظرشان را انتخاب و خریداری نمایند.

اگر هنگام خرید کاشی و سرامیک به لیست قیمت کاشی یاقوت توجه کنید متوجه می شوید که برند یاقوت نسبت به دیگر کارخانه ها از قیمت مناسب تری برخوردار است.

 

کاشی وسرامیک یاقوتکاشی وسرامیک یاقوت
شماعزیزان همه روزه میتوانیدطرح های جدیدوبه روزکاشی وسرامیک یاقوت راازاینجامشاهده نمایید
شماعزیزان میتوانیدلیست موجودی وطرح هاومناسب ترین قیمت های کاشی وسرامیک راازاینجامشاهده نمایید​​​​​​
شماعزیزان هرروز میتوانیدبرای اطلاع ازقیمت،موجودی های کاشی وهمچنین برای دریافت مشاوره رایگان باهمکاران مادرواحدفروش تماس حاصل نمایید.

 
به تجربه اعتمادکنید

خوش نامی اتفاقی نیست…

گروه کاشی وسرامیک اقبال
در تماس باشید

راه های ارتباطی مشتریان با بازرگانی اقبال

واحد فروش:  ۰۳۵۳۲۳۴۹۱۰۴  –   ۰۳۵۳۲۳۴۹۱۰۵

واحد حسابداري:   ۰۳۵۳۲۳۴۹۳۰۴

فکس:  ۰۳۵۳۲۳۳۷۱۴۸

شماره همراه:  ۰۹۱۳۳۵۰۳۴۰۴

 ارتباط از تلگرام:  ۰۹۳۰۸۲۱۸۹۸۹

کانال اصلی بازرگانی اقبال : https://tlgrm.in/eghbaltile

کاشی یاس سرام میبد

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید

Toggle This