متداول ترین رنگ های سرامیک کف

متداول ترین رنگ های سرامیک کف

رنگ سرامیک باید با توجه به فضایی که در اختیار دارید انتخاب شود و این احتمال را بدهید که تاثیر یک رنگ در فضاهای گوناگون متفاوت است و ممکن است بازخورد ترکیب یک رنگ در دو فضای مختلف کاملا متفاوت باشد.

در این مقاله به متداول ترین رنگهای سرامیک کف می پردازیم :

سرامیک های قهوه ای یکی از متداول ترین رنگ ها برای سرامیک کف می باشند و جزو آن دسته از سرامیک ها هستند که معمولا با هر دکوراسیونی ست می شوند.

سرامیک های کرم رنگ باعث دلباز تر شدن فضا و بستری برای جلوه گری دیگر رنگ ها می شود. همچنین روشن بودن این سرامیک ها باعث می شود تا نور را بهتر منعکس کنند.

سرامیک های نخودی رنگ، دارای زردی بیشتری به نسبت رنگ کرم هستند و بیشتر برای خانه هایی با سبک دکوراسیونی کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد.

سرامیک های سفید رنگ بهترین انتخاب برای خانه هایی با سبک مدرن هستند.

سرامیک هایی به رنگ خاک رس حس و حالی نوستالژیک را به خانه شما منتقل می کنند و باعث می شوند تا فضا و دکوراسیون داخلی خانه تان حس و حالی دوستانه تری داشته باشد. چنانچه مایل هستید تا دکوراسیون داخلی خانه تان سبک ایرانی داشته باشد می توانید روی این رنگ از سرامیک ها فکر کنید.

سرامیک های یشمی رنگ جزو رنگ های لوکسی است که در کمتر خانه ای می توان آن را یافت. می توان این سرامیک ها را برای فضاهای خاصی مانند اتاق غذاخوری یا حتی نشیمن استفاده کرد.

شما می توانید دکوراسیون منزل خود را با رنگ طوسی زیبا کنید. با سرامیک های طوسی رنگ خیالتان راحت باشد که کثیفی ها و آلودگی ها به همین راحتی خودشان را نشان نمی دهند.

برچسب ها
اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید

Toggle This