کاشی پارسیان – Parsiantile – شرکت کاشی پارسیان سرام میبد

کاشی پارسیان میبد

کاشی پارسیان دیجیتال,كاشي پارسيان,شرکت کاشی پارسیان,شرکت کاشی پارسیان سرام میبد,کارخانه کاشی پارسیان,کاشی سرامیک پارسیان,کاشی و سرامیک پارسیان

شرکت کاشی پارسیان میبد

 درباره شرکت پارسیان میبد

شركت كاشي پارسيان سرام ميبد در جهت نيل به اهداف مقدس جمهوري اسلامي ايران در مسير خودكفايي و استقلال كشور و به منظور توليد ساليانه ۸۰۰۰۰۰۰ متر مربع انواع كاشي كف ، با بكارگيري شيوه هاي نوين مديريت و نيروهاي مجرب و دلسوز، استعدادها و توانمندي هاي موجود منطقه را در خود متجلي و اولين محصولات خود را در ديماه ۱۳۸۹ به بازار مصرف عرضه نمود . اين پروژه در زميني به وسعت ۱۹۰۰۰۰متر مربع ودر زيربنايي به مساحت ۲۸۰۰۰ متر مربع قرارداد و در آن از مدرنترين ماشين آلات و تجهيزات توليد كاشي بهره گرفته شده است.

عمده مواد اوليه توليدات از محل منابع غني داخل كشور تأمين ميگردد و توانايي توليد كاشي كف  ، پارسیان دیجیتال در طرح ها، رنگها وابعاد مختلف و متنوع را دارا ميباشد . شركت كاشي پارسيان یزد موفق به اخذ علامت استاندارد ملي ايران و گواهي تاييد سيستم مديريت كيفيت مبتني بر استاندارد ۱۴۰۰۱ –  ۹۰۰۱ ISO –  ۱۸۰۰۱- OHSAS از شركت SGS و استاندارد CE اروپا گرديده است . اميد است اين شركت همچون گذشته نيازهاي مشتريان خود را به انواع محصولات  با سايز و طرح هاي مختلف مرتفع نمايد .

پارسیان عضوی از خانواده تاپسر

کاشی پارسیان میبد یزد  ، عضوی از گروه کارخانجات تاپ سر می باشد . که سرامیک پارسیان سرام میبد

.

 محصولات کاشی پارسیان سرام میبد,کارخانه کاشی پارسیان سرام میبد,کاشی مدرن سرام پارسیان

لیست موجودی پارسیان

روزانه در وبسایت و کانال تلگرام کاشی ما لیست موجودی سرامیک پارسیان قرار می گیرد . که می توانید را از این محل دانلود نمایید.

مشاهده محصولات پارسیان

تولیدات فعلی: طرح های مختلف در رنگهای متنوع از کاشی های کف سرامیکی
ابعاد تولیدات در حال حاظر: ۶۰*۳۰ و ۸۰*۴۰ وبه زودی ابعاد ۹۰*۳۰ و ۶۰*۶۰ با امکانات مولتی سایز و رکتیفای محصولات و چاپ دیجیتال

کاتالوگ محصولات پارسیان

نمونه کاتالوگ کاشی , برای مشاهده کاتالوگ محصولات پارسیاناز این محل دانلود نمایید.

 لیست قیمت پارسیان

روزانه در وبسایت و کانال تلگرام کاشی ما لیست قیمت سرامیک پارسیانقرار می گیرد . که می توانید لیست قیمت کاشی پارسیان یزد را از این محل دانلود نمایید.

Toggle This