کاشی باستان_شرکت کاشی باستان میبد bastan tile

کاشی باستان میبد


موجودی کاشی باستان,لیست قیمت کاشی باستان,نمونه محصولات کاشی باستان,کاشی تاپ سر,موجودی باستان,گروه تاپ سر

درباره شرکت 

شرکت کاشی باستان میبد در جهت نیل به اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسیر خودکفایی و استقلال کشور به منظور تولید سالیانه ۶ ملیون متر مکعب کاشی کف و دیوار در فاز اول در اسفند ماه ۱۳۸۱ تأسیس گردید. این شرکت توانست در بکارگیری شیوه های نوین مدیریت و نیروهای مجرب و دلسوز استعدادها وتوانمندی های منطقه را در خود متجلی و اولین محصولات تولیدی خود را در شهریور ماه ۱۳۸۳به بازار مصرف عرضه نماید.

کارخانجات کاشی سرامیک باستان میبد در زمینی به وسعت ۱۶۰۰۰۰متر مربع و زیربنایی به مساحت ۲۳۰۰۰ متر مربع احداث گردید ودرآن از مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات تولید کاشی بهره گرفته شده است. عمده مواد اولیه تولیدات از محل منابع غنی کشور تأمین می گردد . سایت کاشی باستان میبد   توانایی تولید کاشی کف و دیوار را در طرح ها و رنگ ها و ابعاد مختلف دارا می باشد. شرکت کاشی باستان میبد موفق به اخذ علامت استاندارد ملی ایران و گواهنامه تایید سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد IS0 9001-2000 از شرکت UTF CERTآلمان گردیده است

عضوی از خانواده تاپسر

شرکت کاشی سرامیک باستان یزد ، عضوی از گروه کارخانجات تاپ سر می باشد . که شرکت باستان دیجیتال

 

محصولات کاشی باستان,کارخانه کاشی باستان میبد,سایت کاشی باستان میبد,کاشی باستان,کاشی باستان میبد,کاشی باستان اتوسا

,محصولات کاشی سرامیک باستان میبد,موجودی کاشی باستان,کاشی مهر باستان,,نمونه کاشی باستان

.

لیست موجودی باستان

روزانه در وبسایت و کانال تلگرام کاشی ما لیست موجودی سرامیک باستان قرار می گیرد . که می توانید لیست قیمت باستان را از این محل دانلود نمایید.

مشاهده محصولات باستان

ابعاد تولیدات در حال حاضر: ۶۰*۳۰, ۶۰*۳۳, ۲۵*۲۵, ۸۰*۴۰, ۵۰*۵۰, ۴۰*۴۰

مجهز به تکنولوژی چاپ دیجیتال و به زودی ابعاد ۹۰*۳۰ و ۶۰*۶۰ با امکانات مولتیسایز و رکتیفای محصولات .  کارخانه باستان نمایندگی . 

کاتالوگ محصولات باستان

نمونه کاتالوگ کاشی , برای مشاهده کاتالوگ محصولات باستان از این محل دانلود نمایید.

 لیست قیمت باستان

روزانه در وبسایت و کانال تلگرام کاشی ما لیست قیمت سرامیک باستان قرار می گیرد . که می توانید لیست قیمت باستان را از این محل دانلود نمایید.

Toggle This