جدیدترین طرح های کاشی ۲۰۱۸

جدیدترین طرح های کاشی ۲۰۱۸

با توجه به پیشرفت روز افزون هنر دکوراسیون و تنوع بی پایان سبک های دکوراسیون به نظر میرسد طراحان و ایده پردازان بی وقفه در جهت رفع نیاز جامعه مشغول فعالیت هستند. در این میان هر صنعتی که قابلیت انعطاف بیشتری دارد و طرح های متفاوت را بهتر به مرحله اجرا میگدارد قطعا از رقبا پیشی میگیرد. همانطور که تا این لحظه حدس زده اید صحبت دقیقا از صنعت پر توان و ظرفیت کاشی و سرامیک است.
مهم نیست دوست دارید منزل شما چه کفپوش یا دیوارپوشی داشته باشد یا چه سبک طراحی بر فضا حاکم باشد از سبک روستیک گرفته تا ویکتوریایی و مدرن از کفپوش چوبی تا سنگ از کاغذ دیواری تا آجر همه و همه انتظارات شما در یک فرووشگاه بزرگ کاشی برآورده خواهد شد واز یک طرف طرح دلخواه خود را خواهید داشت و از طرف دیگر نیاز نیست نگران باد کردن کفپوش چوبی بر اثر رطوبت باشید، به جای تجدید رنگ روغنی منزل میتوانید با یک دستمال نمدار خانه تکانی کنید! هیچ رنگ و کثیفی حریف این کاشی های جدید نیست. گره های زیبای سنگ را هر روز کف منزل خواهید داشت بدون اینکه مجبور باشید کل پس اندازتان را خرج مرمر درجه یک برای کفپوش کنید!
با وبسایت باکس چند نمونه از زیباترین ترند های کاشی و سرامیک سال ۲۰۱۸ را مرور کنید و این بار برای تغییر دکوراسیون حتما روی این کاشی های دوست داشتنی و متنوع حساب کنید!

این طرح های چوبی شلوغ در عین حال که حالت پارکتی دارند به خاطر سایز کوچک عجیبشان فضای خانه شما را خاص و متفاوت میکنند!


اگر تا بحال هر بار اسم طرح چوب به گوشتان میخورد به یاد پارکت های قدیمی دوست داشتنی می افتادید، این کاشی ها طراحی شده اند که هم تصورات شما را تغییر دهند و هم طرفداران سبک روستیک را راضی نگه دارند. با این کاشی طرح چوب می توانید در قسمتی از فضای خانه یک حال و هوای روستیک طبیعی ایجاد کنید و گاهی احساس کنید وسط کلبه جنگلی خود بعد مشغول استراحت هستید!

این طرح از چوب بلوط طبیعی با این ظاهر چوب پنبه ای قطعا طرفداران خاص خودش را دارد و خبر خوب اینکه این کاشی بسیار بیشتر از همتای طبیعی خود عمر میکند تقریبا تا وقتی که از ظاهر جذابش خسته شوید!

بعضی از طرح ها شاید در توصیف زیاد جالب نباشند اما در عمل چشم نواز و دیدنی و هنرمندانه خواهند بود مثل این پرسلان طرح موزاییک شکسته که برای کف و دیوار طراحی شده است و با المان های سفید و سیاه و سفید دیگر یک ترکیب کامل و زیبا را خلق کرده است!


<<هنر برای هنر!>>

یک ترکیب رنگ خلاقانه و بسیار شاداب با پترن های جالب و کمی جسورانه که شاید بیشتر مناسب یک فضای آوانگارد هنری باشد!

در نگاه اول با یک اسلب بزرگ دیواری استراکچر روبرو هستیم اما دقیق تر که نگاه کنیم هنر طراح در ایجاد یک طرح سه بعدی را متوجه میشویم!

یکی از المان های یک طرح موفق، جسارت طراح آن در استفاده از رنگ و پترن جدید است در این طرح و نصب هنرمندانه یک بی نظمی منظم با چاشنی رنگ های منظم را مشاهده میکنید که همین باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند.

این طراحی محبوب تخم مرغی علیرغم طرح مدرنش بیش از هر چیز حس دست ساز بودن را منتقل میکند!

در این طراحی یک طرح قدیمی با ایده های جدید بازآوری شده است و به عنوان کاشی بین آشپزخانه ای این روزها اقبال زیادی پیدا کرده است!

طرح های سه بعدی یا همان استراکچر کاشی این روزها بسیار محبوب شده اند و بسیار بعید است که این طراحی به همین سادگی از اریکه قدرت کنار رود زیرا ظرفیت زیادی برای نوآوری و خلاقیت دارد.

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم کاشی ها با تنوعی بی نظیر و قابلیت تمیز شوندگی و استحکام و همچنین مقاومت بسیار بالایشان در برابر رطوبت، یکی از هوشمندانه ترین گزینه ها برای طراحی یا بازسازی فضاهای مختلف منزل و دفتر و حتی نما هستند.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید

Toggle This